SPA Procedūras

Relaksējoša Pirts procedūra saunā

Atveseļojoša attīrīšanas un relaksācijas procedūra saunā ar pirts slotiņām, t° 50° – 80°C.

Procedūra tiek veikta vairākos etapos. Tā sākas ar saunas apmeklējumu, kur organisms pakāpeniski sasilst, atveras ādas poras, sākas svīšanas process. Lai to veicinātu, ar pirts slotiņām tiek regulēta gaisa plūsma. Siltums un slotiņu aromāts sekmē emocionālās un fiziskās spriedzes mazināšanos. Pēc tam seko neliela atpūta un zāļu tējas baudīšana. Nākamais etaps - atkārtots saunas apmeklējums, kura laikā tiek veikta pīlinga masāža visam ķermenim. Pīlinga laikā āda tiek attīrīta no atmirušajām šūnām, uzlabojas mikrocirkulācija, tiek veicināts sviedru izdalīšanās process. Pēc pīlinga jādodas dušā, lai noskalotu skrubīti, sviedrus un arī atvēsinātos, pēc tam nepieciešams mazliet atpūsties un tad atkal uz saunu, lai palutinātu ādu ar medus masku un saņemtu karstu enerģētisko pērienu ar aromātiskām pirts slotiņām. Pēc pēriena atkal duša, lai noskalotos un atvēsinātos. Pirts procedūras noslēgumā ar vieglām masāžas kustībām uz ādas tiek uzklāts krēms visam ķermenim, ar kura palīdzību āda tiek bagātīgi mitrināta, pabarota un tonizēta, tai piešķirts samtainums un patīkama smarža.

100,00 € / 120 min

​Pirts procedūras kopā ar masāžu cena atkarīga no izvēlētās masāžas veida.

Pīlinga procedūra saunā

Procedūra sākas ar sildīšanos saunā līdz parādās pirmās sviedru lāses. Katram tas ir individuāls laiks no 15 līdz 30 minūtēm garš. Pēc tam seko neliela atpūta un zāļu tējas baudīšana. Otrajā saunas apmeklējuma reizē tiek veikta pīlinga masāža visam ķermenim ar uz vietas pagatavotu skrubīti vai abrazīvajiem pīlinga cimdiņiem un maigām ziepju putām. Pēc pīlinga masāžas jādodas dušā noskaloties un atvēsināties. Procedūras noslēgumā ar vieglām masāžas kustībām uz ādas tiek uzklāts ķermeņa ādu kopjošs krēms, ar kura palīdzību āda tiek bagātīgi mitrināta, pabarota un tonizēta, tai piešķirts samtainums un patīkama smarža.

80,00 € / 90 min

Pīlinga procedūras cena kopā ar masāžu atkarīga no izvēlētās masāžas veida

Šokolādes valdzinājuma SPA

Absolūti relaksējošs, veselīgs un baudīgs pārdzīvojums. Ja šokolādi lieto ārīgi, tās nudien nevar būt par daudz.

Šokolādes valdzinājuma SPA procedūra sākas ar sildīšanos saunā, kur tiek veikts visa ķermeņa pīlings vai nu ar medu un Himalaju kalnu skristāliskās sāls skrubīti, vai arī ar maigām ziepju putām un abrazīvo cimdiņu. Pīlinga rezultātā āda attīrās no netīrumiem un atmirušajām šūnām, atveras poras un sākas intensīvs svīšanas process. Pēc sviedrēšanās jādodas dušā noskalot visu lieko un nevajadzīgo. Pēc dušas Jūs mazliet atpūšaties malkojot zāļu tēju un tad seko atslābinoša, limfu drenējoša visa auguma masāža, ko veic ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām izmantojot dabīgas, siltas šokolādes emulsijas maisījumu. Masāžas noslēgumā tiek veikta ietīšanas procedūra (15-20 min.), kas ļauj ķermenim vēl labāk uzņemt visas šokolādes burvīgās īpašības.

Šokolādes valdzinājuma procedūras rezultātā tiks panākta ādas tonusa uzlabošana, nodrošināts liftinga efekts, stimulēta tauku šūnu sadalīšanās, un aktivizēti vielmaiņas procesi šūnās. Organisms atslābs, uzlabosies fiziskā un garīgā labsajūta. Bez tam šokolāde veicina prieka hormonu – endorfīna un serotonīna izstrādi smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un visbeidzot dara laimīgāku.

Šokolādes valdzinājuma SPA procedūra ir īsts sajūtu kokteilis, aromātisks un juteklisks baudījums visam organismam gan fiziskā, gan emocionālā līmenī. Lieliski piemērots cilvēkiem ar strauju ikdienas ritmu.

Pēc šī rituāla noteikti jāatpūšas, jāsakārto domas, lai varētu atgriezties realitātē un atkal doties ikdienas gaitās. Atpūšoties var baudīt aromātisku tēju un arī garšas kārpiņas palutināt ar īstu šokolādi.

100,00 € / 120 - 150 min

Medus spēka SPA

Medus spēka SPA procedūra sākas ar sildīšanos saunā, kur tiek veikts visa ķermeņa pīlings vai nu ar medu un Himalaju kalnu skristāliskās sāls skrubīti, vai arī ar maigām ziepju putām un abrazīvo cimdiņu. Pīlinga rezultātā āda attīrās no netīrumiem un atmirušajām šūnām, atveras poras un sākas intensīvs svīšanas process. Pēc sviedrēšanās jādodas dušā noskalot visu lieko un nevajadzīgo. Pēc dušas Jūs mazliet atpūšaties malkojot zāļu tēju un tad seko atslābinoša, limfu drenējoša visa auguma masāža ar medu. Lai pastiprinātu medus pozitīvo iedarbību, pēc masāžas tiek veikta ietīšanas procedūra. Kamēr guļat siltajā medus „kūniņā” un ļaujaties liegās melodijas valdzinājumam, medus dara savu svētīgo darbiņu - atdod savas bioloģiski aktīvas vielas, absorbē toksīnus un caur limfātisko sistēmu, kas procedūras laikā ir aktivizējusies, palīdz tos izvadīt no organisma. Āda pēc medus procedūras kļūst zīdaina un elastīga, nogludinās zemādas izciļņi un līdz ar to uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis.

Pēc šī rituāla noteikti jāatpūšas baudot zāļu tēju, jāsakārto domas, lai ar jauniem spēkiem varētu doties atpakaļ dzīvē.

100,00 € / 120 - 150 min

Jūras aļģu SPA

Jūras aļģu SPA rituāls sākas ar sildīšanos saunā, kur tiek veikts visa ķermeņa pīlings vai nu ar medu un Himalaju kalnu skristāliskās sāls skrubīti, vai arī ar maigām ziepju putām un abrazīvo cimdiņu. Pīlinga rezultātā āda attīrās no netīrumiem un atmirušajām šūnām, atveras poras un sākas intensīvs svīšanas process. Pēc sviedrēšanās jādodas dušā noskalot visu lieko un nevajadzīgo. Pēc dušas Jūs mazliet atpūšaties malkojot zāļu tēju, tad seko viegla ķermeņa masāža ar individuāli piemeklētu masāžas eļļu un jūras aļģu maskas aplikācija. Jūs tiekat labi sasegti un, klausoties mūzikas nomierinošās skaņas, gremdējaties siltumā gluži kā kādā dienvidzemes jūras viļņu putās. Tikmēr aļģēs esošās bioloģiski aktīvās vielas (minerāli, mikroelementi, aminoskābjes un vitamīni) iekļūst ādas dziļākajos slāņos, stimulē vielmaiņas procesus tādējādi sekmējot tauku šūnu šķelšanos un vielmaiņas galaproduktu izvadīšanu no organisma. Aļģēm piemīt stimulējoša, tonizējoša, regulējoša un pretiekaisuma darbība. Brūnaļģēm piemīt detoksicējošas, vielmaiņu stimulējošas un ādu mitrinošas īpašības. Jūras sarkanaļģēs esošais bagātīgais Mg un Ca lieliski remineralizē ādu. Aļģu maska ir papildināta ar zaļo tēju, kas stimulē apasiņošanu, izvada lieko šķidrumu un sekmē tauku vielmaiņu. Aļģu un zaļās tējas sajaukums iedarbojas uz celulītu, nodrošina spēcīgu detoksicējošu iedarbību un veicina vielmaiņas procesus organismā.

Pēc Jūras aļģu SPA rituāla auguma aprises kļūst slaidākas, nogludinās zemādas izciļņi, āda kļūst maigi zīdaina un elastīga, uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis.

Pēc šī rituāla noteikti jāatpūšas baudot zāļu tēju, lai iedvesmas pilna varētu doties ikdienas gaitās uztverot apbrīnas pilnus skatienus un saņemot neskaitāmus komplimentus.

100,00 € / 120 - 150 min

Mēs parūpēsimies par Jūsu atpūtu!

Svarīgi zināt:

  • Masāžai jābūt patīkamai un drošai, tāpēc pirms masāžas izvērtējiet savu veselības stāvokli un iepriekš brīdiniet masieri par jebkādām veselības problēmām.

  • Ir saslimšanas, kad masāža ir aizliegta, kā arī īslaicīgas slimības, kad masāžu labāk atlikt uz kādu laiku. Ja jums ir hroniskas saslimšanas, lūdzu konsultējieties ar savu ārstu pirms veiciet pierakstu uz masāžu.

  • Pirms masāžas vai procedūras, kā arī uzreiz pēc tās nav ieteicams lietot alkoholu. Uz masāžu vai procedūru ieteicams ierasties vismaz divas stundas pēc pēdējās ēdienreizes.