Vispārējā klasiskā masāža

Masāža muskuļu tonusa un elastības atjaunošanai, asinsrites un limfātiskās sistēmas darbības veicināšanai, ādas stāvokļa normalizēšanai, imūnsistēmas stiprināšanai, stresa radīto seku likvidēšanai, vispārējās pašsajūtas uzlabošanai.

Gadījumos, kad nav pietiekoši daudz laika, ko ieplānot visa ķermeņa masāžai, bet nepieciešams gūt enerģijas lādiņu, uzlabot pašsajūtu, tad ir pieejama tikai muguras masāža.

60,00 € / 90 min
50,00 € / 60 min

Tikai muguras masāža:

35 € / 40 min
45 € / 60 min

Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas masāža tiek veikta manuāli pielietojot pārsvarā slīdošas kustības ar dozētu spiedienu lielo limfmezglu virzienā. To veic ar mērķi izvadīt no organisma lieko šķidrumu un vielmaiņas procesa galaproduktus - šlakvielas, toksīnus. Limfodrenāžas masāža ieteicama kā efektīva metode celulīta mazināšanai un novēršanai, kā arī svara samazināšanas procesa veicināšanai. Tiek regulēta vielmaiņa, limfas cirkulācija un asinsrite. Bez tam šī masāža sniedz arī atslābinošu efektu pateicoties tam, ka tiek noņemts muskuļu saspringums un stabilizējas nervu sistēma.

Atcerieties - cilvēki, kuri sistemātiski un regulāri rūpējas par savu veselību, noveco lēnāk un dzīvo ilgāku, aktīvāku un skaistāku mūžu.

50,00 € / 90 min

Sporta masāža

Masāža tiek rekomendēta cilvēkiem, kas aktīvi nodarbojas ar sportu. Masāžas laikā, galvenokārt, notiek audu iesildīšanu un stiepšanu. Sporta masāža ieteicama muskulatūras sagatavošanai pirms fiziskajām aktivitātēm, gan arī pēc tām enerģijas un spēka atjaunošanai. Sporta masāža palīdz uzlabot sportisko formu, noņemt nogurumu un paaugstināt darbaspējas.

65,00 € /90 min

Karaliskā Taizemes pēdu un kāju masāža

Masāža tiek veikta pēdai, apakšstilbam un augšstilbam. Tās laikā tiek stimulētas enerģētiskās līnijas un akupunktūras punkti. Pēdu masāžai tiek izmantots koka irbulītis dziļākai iedarbībai. Taizemes karaliskā kāju un pēdu masāža sniedz enerģijas pieplūdumu un rada iekšējā komforta sajūtu..

40,00 € / 60 min

Relaksējošā masāža ar aromātisko eļļu

Relaksējoša masāža ar aromātisko eļļu - skaistumam, veselībai, labsajūtai. Šī masāža ir pietiekoši elastīga, lai piemērotos ikviena klienta individuālajām prasībām, jo apvieno vairākas metodikas, lai pēc iespējas labāk sniegtu atbrīvotību ķermenim un pozitīvu lādiņu garam. Savukārt aromātiskās eļļas netveramā veidā iedarbojas uz fizisko un garīgo ķermeni, tādējādi palīdzot atgūt harmoniju sevī, paaugstināt darbaspējas, kā arī tonizēt vai relaksēt ķermeni, atkarībā no tā, ar kādu aromātu veikta procedūra. Vislabāk šo masāžu veikt vakarā, lai pēc tās varētu doties baudīt nakts mieru un krāt enerģiju nākamās dienas darbiem.

55,00 € / 90 min

Relaksējošā masāža ar medu

Masāža ar medu ir lieliska ādas stāvokli uzlabojoša procedūra. Masāžas laikā medū esošās bioloģiski aktīvās vielas iedarbojas uz cilvēka ādu, uzsūcas ādā un padara to zīdainu un gludu. Relaksējošā masāža ar medu ir ļoti patīkama procedūra, galvenais akcents šajā gadījumā netiek likts uz cīņu ar celulītu ķermeņa problēmzonās, bet uz patīkamu sajūtu gūšanu un pilnas masāžas izbaudīšanu.

Masāža ar medu nav ieteicama akūtu iekaisumu, sirds slimību, paplašinātu vēnu, audzēju un atsevišķu traumu gadījumā. Īpaši uzmanīgiem jābūt cilvēkiem ar alerģisku reakciju pret jebkuru no bišu valsts produktiem!

65,00 € / 90 min

Klasiskā ajūrvēdas masāža "Sambahana"

Sambahana masāža tiek veikta pilnīgi visam augumam izmantojot lielu siltas eļļas daudzumu. Šī masāža atbrīvo fizisko ķermeni no sasprindzinājuma, noņem arī emocionālo spriedzi, samazina stresu, harmonizē un līdzsvaro organismu, piepilda to ar enerģiju. Masāžas iedarbība ir ne tikai relaksējoša, bet arī sniedz dziedniecisku efektu un palīdz tikt galā ar nogurumu un saslimšanām. Sambahana masāžu ieteicams baudīt vakarā pēc darba, jo tad ir lielāka iespēja atslābināties, atpūsties lai nākamajā dienā sajustu enerģiju un iedvesmu jauniem darbiem.

80,00 € / 120 min

Dzintara masāža

Dzintara masāžas sākas ar dzintara pulvera uzklāšanu ādai un tās iesildīšanu. Tādā veidā tiek aktivizēta ādas šūnu darbība, mehāniski attīrīta ādas virskārta no atmirušām šūnām un ādas audi bagātināti ar skābekli un mikroelementiem. Turpinājumā tiek veikta harmonizējoša visa auguma masāža ar dzintara eļļu, kas piepilda katru šūnu ar dzīvības enerģiju, uzlabo ādas izskatu, stiprina imunitāti un sniedz pārsteidzošu komforta sajūtu.

60,00 € / 90 min

Lomi – Lomi masāža

Lomi - Lomi masāža ir sena masāža, kas nāk no Havaju salām un tulkojumā nozīmē "kaķa samtainās ķepas maigais pieskāriens". Masāža tiek izpildīta plūstošu, garu, ritmisku kustību veidā, izmantojot apakšdelmus un arī rokas, pakāpeniski pastiprinot iedarbības dziļumu. Vēl viena iezīme ir tā, ka var masēt vienlaicīgi dažādas ķermeņa daļas, tas palīdz pacientam pamatīgāk atslābināties, panākt dziļāku līdzsvara un harmonijas izjūtu. Masējošās kustības pāri visam ķermenim palīdz atbrīvot enerģiju un veicināttās brīvu plūsmu.

Šīs masāžas prioritāte ir mīloša attieksme pret ķermeni. Jāatceras, ka masieris nedziedē, bet veicina dziedināšanu caur pieskārienu ar absolūtu cieņu un mīlestību. Lai arī masāžas tehnikai ir būtiska nozīme, ļoti svarīgi ir spēt pārnest mīlestības plūsmu no sirds caur rokām, sniedzot to masāžas saņēmējam, ļaujot atslābināties, atpūsties un vienkārši būt.

Masāžas laikā tiek izmantots liels daudzums siltas eļļas, kurai pievienotas ēteriskās eļļas atbilstoši pacienta izvēlei, tādējādi sagādājot papildus relaksāciju un baudu.

80,00 € / 120 min

Zaļās tējas iedvesma

Tas, ka zaļā tēja ir lielisks dzēriens, kurš labvēlīgi ietekmē visu organismu, nav nekas jauns. Jūs gaida relaksējoša visa ķermeņa masāža, kuras gaitā tiek uzklāta zaļās tējas maska un tiek veikta ietīšana, lai āda tiktu piesātināta ar visu vērtīgo, ko satur zaļā tēja.

Zaļās tējas maska ir spēcīgs antioksidants, tā aktīvi cīnās ar baktērijām, kuras izraisa pinnes un akne, samazina apsārtumu un iekaisumu. Turklāt šī maska aizkavē novecošanas procesus, jo tā satur polifenolus — vielas, kuras dod jaunu dzīvi vecajām šūnām. Zaļās tējas iedvesmas masāža sniegs ne tikai taustāmu rezultātu, bet arī sagādās pozitīvas sajūtas, vairos Jūsu dzīvesprieku un enerģiju.

70,00 € / 100 min

Relaksējoša masāža ar šokolādes emulsiju

Šokolādes masāža kļūst arvien populārāka un pieprasītāka, jo sniedz neticami plašu sajūtu gammu, sākot no patīkama miera līdz pat debešķīgai relaksācijai. Šī masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes, bet aromātiskā šokolādes smarža uzlabo garastāvokli, rada pozitīvas emocijas un noņem emocionālo spriedzi. Masāžas veikšanai tiek izmantota šokolādes pulvera un saldo mandeļu eļļas emulsija, Pēc masāžas tiek veikta ietīšanas procedūra, kas ļauj ķermenim vēl labāk uzņemt visas šokolādes burvīgās īpašības, Bez tam šokolāde veicina prieka hormonu - endorfīna un serotonīna – izstrādi.

70,00 € / 100 min

Mēs parūpēsimies par Jūsu atpūtu!

Svarīgi zināt:

  • Masāžai jābūt patīkamai un drošai, tāpēc pirms masāžas izvērtējiet savu veselības stāvokli un iepriekš brīdiniet masieri par jebkādām veselības problēmām.

  • Ir saslimšanas, kad masāža ir aizliegta, kā arī īslaicīgas slimības, kad masāžu labāk atlikt uz kādu laiku. Ja jums ir hroniskas saslimšanas, lūdzu konsultējieties ar savu ārstu pirms veiciet pierakstu uz masāžu.

  • Pirms masāžas vai procedūras, kā arī uzreiz pēc tās nav ieteicams lietot alkoholu. Uz masāžu vai procedūru ieteicams ierasties vismaz divas stundas pēc pēdējās ēdienreizes.