Atpūta Rīgā

Uzdāvini sev brīvdienu - piesakies uz masāžu!

Zvani mums:
+37127022886

Raksti mums:
masaza.mmt@gmail.com

Darba laiks – ar iepriekšēju pierakstu

Pirmdiena – Piektdiena

8:00 – 22:00

Sestdiena

9:00 – 20:00

Svētdiena

slēgts

Katrīnas iela 2, Rīga
0. stāvā
Klientiem bezmaksas autostāvvieta

Rekvizīti:

Masāžas mākslas telpa

LV63RIKO0001302261898

Luminor Bank AS Latvijas filiāle

RIKOLV2X

*Samaksa par pakalpojumu veicama:

– skaidrā naudā uz vietas

– ar bankas pārskaitījumu

”Devos turp, lai izbaudītu masāžu, ko man uzdāvināja dāvanu kartes veidā. Pēc darba dienas vai vienkārši nevieglas dienas mājās, ar pilnu galvu domām vai prātojumiem - aiziejiet! Masierīte ar vieglām, bet stingrām, siltām rokām paveiks lielisku darbu, ļaus mierīgi baudīt. Tur IR, ko baudīt. Paldies! Es centīšos atrast laiku un aiziet turp atkal. Tas bija burvīgi!”

- Inga

Atsauksmes

”Perfekta atmosfēra un patīkama relaksācija šajā tumšajā gadalaikā! Paldies!”

- Karmena

”Liels paldies par šīs dienas patīkamo relaksāciju! Sajūta fantastiska! 🙂 Iesaku citiem un pati arī vēl noteikti atgriezīšos!”

- Indra

”Paldies Anna, tu esi lieliska! Es esmu atradusi savu īsto meistaru. Mana mugura un pašsajūta kopumā jau jūtās neskaitāmas reizes labāk, mēs vēl tiksimies!”

- Ennija

Svarīgi zināt:

  • Masāžai jābūt patīkamai un drošai, tāpēc pirms masāžas izvērtējiet savu veselības stāvokli un iepriekš brīdiniet masieri par jebkādām veselības problēmām.

  • Ir saslimšanas, kad masāža ir aizliegta, kā arī īslaicīgas slimības, kad masāžu labāk atlikt uz kādu laiku. Ja jums ir hroniskas saslimšanas, lūdzu konsultējieties ar savu ārstu pirms veiciet pierakstu uz masāžu.

  • Pirms masāžas vai procedūras, kā arī uzreiz pēc tās nav ieteicams lietot alkoholu. Uz masāžu vai procedūru ieteicams ierasties vismaz divas stundas pēc pēdējās ēdienreizes.