Kāju un pēdu masāža

Laikā, kad visi tiek aicināti palikt mājās, mēs piedāvājam ideju, kā šo mājās būšanas laiku padarīt interesantāku un patīkamāku - ar pēdu masāžu. Dienas gaitās atrodiet brīvbrīdi un veiciet pēdu pašmasāžu vai vakarā pamasējiet pēdiņas viens otram.

Pēdas simbolizē cilvēka saikni ar dzīves pamatu. Jo stabilākas un veselākas ir pēdas, jo cilvēka dzīve ir stabilāka un panākumiem bagātāka. Pēdu masāža ne tikai labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas, bet arī rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu. Šī masāža nepieciešama visiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem, un, pirmkārt, tā vajadzīga veseliem cilvēkiem dažādu slimību profilaksei un labas pašsajūtas uzturēšanai.
Savukārt, kāju masāža uzlabo asinsriti, noņem pietūkumu un mazina citas nepatīkamās sajūtas kājās. Ar masāžas palīdzību tiek stimulēta vielmaiņa muskuļu audos un uzlabota muskuļu elastība.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk nodrošināsim higiēnas prasību ievērošanu, virsmu dezinfekciju pēc katra klienta, roku dezinfekciju, kā arī sociālās distancēšanās prasību izpildi, jo tā bija mūsu darba ikdiena arī agrāk.

Up
Print this page