Rozes valdzinājums

Roze, kā jau ziedu karalienei pienākas, vienmēr spēj pārsteigt ar savu krāšņumu un brīnišķīgo aromātu. Roze ir greznības, bagātības, mīlestības, tīrības, draudzības un veiksmes simbols. Roze ir skaistuma ideāls, tāpēc sievietes visos laikos rozes ir izmantojušas, lai uzlabotu savu ārējo izskatu.

 

Rožu masāžas laikā tiek izmantota masāžas eļļa, kurai pievienota augstas klases rožu ēteriskā eļļa. Rožu ēteriskai eļļai piemīt emocijas līdzsvarojošas īpašības, tā darbojas kā dabisks antidepresants, novērš bezmiegu, galvas sāpes, nervu saspringumu. Šī eļļa atslābina, nomierina nervu sistēmu, uzlabo garastāvokli, kliedē baiļu sajūtu, darbojas kā afrodīzijs, paaugstina jutekliskumu.

Rožu masāža ir piemērota visiem ādas tipiem, it sevišķi nobriedušai, sausai un jutīgai ādai. Rozes ēteriskā eļļa ir lielisks kosmētiskais līdzeklis, kas atjauno audus, palēnina ādas novecošanos, uzlabo ādas elastību, samazina ādas jutīgumu, dziedē rētaudus. Masāžas laikā notiek aktīva ādas šūnu atjaunošana, uzlabojas vielmaiņas procesi, kas uzlabo ādas izskatu. Rožu masāžai ir arī spēcīgs liftinga efekts. Pēc masāžas āda iegūst rozes ziedlapiņu samtainumu un zīda maigumu.

Cena: 50,00 € / 90 min.

Up
Print this page