Oriģinālas dāvanas ikdienā un svētkos

Radi SAVU pasuli! Šī pasule cilvēkam ir par lielu. Radi savu mazo! Lielā sastāv no mazajām. Kur ir tava mazā? Veido to no zemeņu stādiem. Vai no tērauda dzirkstelēm. Veido no dzejoļu rindām un no keramikas māliem. Tai nav jābūt lielai, bet tai jābūt bagātai! Un tai nav jābūt skatlogā izstādītai, bet ja tevi atrod ciemiņš, lai tu vari to pacienāt. Lai paliek krāsaina dzirkstele no tavām glazūrām viņā.                       

                                                                                                                      /Imants Ziedonis/

......Dāviniet viens otram brīnumu! Dāviniet viens otram nebijušas un spilgtas sajūtas, līdzpārdzīvojumus, pārsteidzošas emocijas! Piedzīvojiet un izbaudiet pasakainu brīnumu pašā Rīgas centrā - Masāžas Mākslas Telpā.

 SPA procedūra pārim "Dienvidvēja glāsts”.

      Romantisks SPA piedzīvojums divatā nezināmā un mazliet pat slepenā vietā, kur gaisā vēdī vilinoši pirts un vīraka aromāti, skan jauka mūzika, romantisko noskaņu papildina sveču gaisma un silti sprakšķošās liesmas krāsniņā.

Procedūrā ietilps:

• sildīšanās saunā, skrubēšanās un sviedrēšanās,

• termomasāža ar pirtsslotām,

• skalošanās un atvēsināšanās dušā, zāļu tējas baudīšana,

• maiga, jutekliskas un romantiskas sajūtas veicinoša masāža pārim.

SPA procedūra ”Dienvidvēja glāsts” var būt kā dāvana gan Jums pašiem sev, gan arī viens otram – kopīgs piedzīvojums, kas iededz vēl kvēlāku savstarpējo kaisli un jutekliskumu attiecībās.

Cena: 150 € /3 h

 

SPA procedūra pārim "Siltuma pieskāriens”.

      Procedūras laikā Jūs varēsiet aizmirst par visu un visiem, lai siltumā, smaržu virpulī un sveču nomierinošajā gaismā varētu baudītu viens otra tuvumu.

Procedūrā ietilpst:

•  sildīšanās aromātiskā saunā un salda medus maska, kuru jūs paši uzklāsiet viens otram,

•  skalošanās dušā un zāļu tējas baudīšana,

• karaliska masāža ar īpašu masāžas sveci - to aizdedzinot rodas kūstošs, silts un kopjošs masāžas eliksīrs. Tā sastāvā ietilpst kakao un šī sviests, jojoba eļļa un bišu vasks.  Visi šie komponenti lieliski rūpējas par ādas labsajūtu un ilgstošu komfortu, to intensīvi barojot un mitrinot. Glāsmainais sveces eliksīra siltums un skurbinošais aromāts palīdz atbrīvoties no spriedzes un trauksmainām domām, savukārt, īpašā masāžas tehnika atslābina un noņem muskuļu saspringumu, radot komforta un harmonijas sajūtu gan ķermenim, gan prātam.

Cena: 120 € /2 h


Ajūrvēdas masāža "Sambahana"  pārim vai vienam

     Ajūrvēdas masāža ”Sambahana” divatā ir unikāla masāža pārim, kuru ir iespējams baudīt tikai Masāžas Mākslas Telpā. Pagaidām esam pirmie Rīgā, kas piedāvā šo lielisko masāžu baudīt divatā un vienlaicīgi. Tas tādēļ, ka šī masāža ir īpaša ar to, ka iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan uz smalkajiem ķermeņiem (arī nomierina prātu un emocijas), gan attīra meridiānus (punktu masāža, kas atbrīvo no dažādiem blokiem), gan arī pieskaras zemapziņai, palīdzot tai atbrīvot un atlaist senus aizvainojumus un pārdzīvojumus. Šī masāža ir gan dziļi relaksējoša, gan arī dziedinoša. Baudot šo masāžu divatā ir brīnišķīga iespēja atbrīvoties no seniem pārdzīvojumiem, harmonizēt, stabilizēt un nostiprināt mīlestību, savstarpējo saskaņu un patieso tuvību.

 Cena: 100 € /1,5 h - pārim

           50 € /1,5 h - vienam


Masāža ”Jutekliskais noslēpums” - pārim vai vienam.

      Šī masāža ir viegla, romantiska un balstīta uz neparastu sajūtu radīšanu. Masāžas sākumā Jūs izvēlaties sev tīkamāko aromātu masāžas eļļai un sajūtu baudījums var sākties – aromāts, mūzikas skaņas, "maģisko pirkstiņu" un baltās dūjas zīdaini maigie pieskārieni, kuriem seko lēna, relaksējoša masāža visam ķermenim meistaru silto un prasmīgo roku izpildījumā... Šī masāža pārsteidz ar daudzajām un dažādajām izjūtām, ko tā sniedz Jums un Jūsu otrajai pusītei. ”Jutekliskais noslēpums” nomierina, harmonizē un piedod Jūsu savstarpējām attiecībām savu īpašo garšu un liesmu. Šī masāža atsvaidzina jebkura pāra ikdienu, jo tā ir kā maigi erotiska rozīnīte ikdienas iekrāsošanai dažādās krāsās tā aizrauj, uzmundrina un piedod kaislīgu, bet tai pašā laikā arī maigi romantisku noskaņu.  

Cena: 80 € /1,5h - pārim 

          45 € /1,5h  - vienam


Havajiešu Lomi Lomi masāža vienam

    Eksotiksa relaksējošā masāža, kurā masāžas kustības vijas pār visu ķermeni, jo netiek masētas atsevišķas zonas, bet gan vienlaikus viss ķermenis kopā radot nepieredzētas izjūtas. Šīs masāžas prioritāte ir mīloša attieksme pret ķermeni. Lai arī masāžas tehnikai ir būtiska nozīme, ļoti svarīgi ir spēt pārnest mīlestības plūsmu no sirds caur rokām, sniedzot to masāžas saņēmējam, ļaujot atslābināties, atpūsties un vienkārši būt. Fiziskajā līmenī šī masāža, tāpat kā klasiskā zviedru masāža, uzlabo asinsrites un limfātiskās sistēmas darbību, veicina toksīnu izvadīšanu no organisma. Tā uzlabo stāju un veicina kustību apjomu.

Cena: 45 € /1 h

           55 € /1,5 h

           60 € /2 h

 Mūsu svētku piedāvājumu īpašu, atšķirīgu no citiem un saistošu padara tas, ka pie mums ir individuāla, sirsnīga pieeja ikvienam. Gan masāžas, gan SPA procedūras notiek mierīgā, nesteidzīgā gaisotnē, dodot Jums iespēju izbaudīt un izgaršot katru sajūtu niansi.

 

Up
Print this page